AMVETS Jobs

Job Information

CBRE Facilities Coordinator in Wroclaw, Poland

Facilities Coordinator

Job ID

162856

Posted

17-Apr-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative, Building Management

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Facilities Coordinator/ Koordynator Biura

Opis stanowiska:

· Wsparcie w zarządzaniu kontraktem w obszarze usług Facility Management

· Regularne inspekcje biurowe w celu zapewnienia wysokiej jakości wszystkich aspektów świadczenia usług administracyjno-biurowych

· Ogólna kontrola poprawnego działania infrastruktury w obiekcie, nadzór nad podwykonawcami

· Współpraca z dostawcami usług (miedzy innymi usługi sprzątania, kwiatów, materiałów biurowych, usług technicznych).

· Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta

· Realizacja wskaźników KPI, SLA oraz zarządzanie budżetem

· Odpowiedzialność za wszystkie działania kontraktowe związane z wymogami firmy m.in. Prawne, BHP, polityka środowiskowa

· 0rganizowanie oraz nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań zespołu

· Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Facility Managera oraz klienta

· Wspieranie w zarządzaniu projektami FM Klienta

Wymagania od kandydatów:

· Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym.

· Doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem Facility Management

· Umiejętność profesjonalnego i efektywnego komunikowania się z klientami, pracownikami (na wszystkich szczeblach)

· Dobra znajomość pakietu MS Office ( program Excel, Power Point, Word, Outlook )

· Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Pakiet szkoleń

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers