AMVETS Jobs

Job Information

Nestle Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedaży in Warszawa, Poland

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować

w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Analiz Sprzedaży

Lokalizacja: Warszawa

Poznaj zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb biznesowych, ścisła współpraca z Developerami BI,

  • Prowadzenie i udział w projektach mających na celu poprawę efektywności pracy Działu,

  • Wsparcie Działów Sprzedaży w zakresie raportowania,

  • Przygotowanie i utrzymanie raportów Power BI, Excel, SAP AFO,

  • Rozliczanie premii pracowników Działu Sprzedaży,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doskonałych umiejętności z zakresu komunikacji i pracy w zespole,

  • Rozwiniętych zdolności analitycznych,

  • Proaktywnej postawy,

  • Kreatywności,

  • Samodzielności i dokładności w działaniu,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Bardzo dobrej znajomości Excel, PQ, PP i Power BI,

  • Minimum podstawowa znajomość T-SQL/SSIS,

  • Znajomość SAP/ Excel VBA/ SQL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, dofinansowanie do posiłków w kantynie,

  • Pracę hybrydową,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmiez branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy,

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań.

DirectEmployers