AMVETS Jobs

Job Information

Nestle BI Developer w dziale Supply Chain Analytics in Warszawa, Poland

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Ciekawi Cię, jak wygląda praca w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / praca hybrydowa / praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi w celu określenia potrzeb biznesowych i zaproponowania rozwiązań technicznych

  • Aktywny udział w koordynacji projektów z partnerami biznesowymi

  • Przygotowanie i utrzymanie raportów w Power BI w zakresie:

  • ​​​​​​​budowy modelu danych

  • wizualizacji danych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka / ekonometria / metody ilościowe)

  • Doświadczenie biznesowe w realizacji projektów w programie Power BI

  • Znajomość SQL, Power Query, DAX

  • Mile widziana znajomość: MDX, DAX Studio, Tabular Editor, Python, systemu SAP, Azure Repos

  • Mile widziane doświadczenie pracy w Agile

  • Logiczne i analityczne myślenie

  • Komunikacja na wysokim poziomie

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym (opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, karta Multisport, zniżki w sklepiku NESTLE, dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej)

  • Pracę w modelu hybrydowym (bez ustalonych z góry dni w biurze) lub zdalnym

  • Opracowywanie rozwiązań BI od podstaw

  • Współpracę z partnerami biznesowymi w międzynarodowym środowisku globalnej organizacji

  • Możliwość rozwoju w innych obszarach firmy w ramach mobilności wewnętrznej

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenia do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań

DirectEmployers