AMVETS Jobs

Job Information

CBRE Receptionist in Warsaw, Poland

Receptionist

Job ID

153333

Posted

01-Feb-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Główne obowiązki:

· Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta dla pracowników obiektu i ich gości,

· Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych oraz wsparcie w organizacji wydarzeń,

· Zapewnienie sprawnej współpracy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi oraz dostawcami usług,

· Rejestracja gości,

· Odpowiedzialność za standardy wizualne recepcji i wszystkich powiązanych obszarów,

· Odbieranie telefonów i przekazywanie przychodzących połączeń telefonicznych,

· Odbieranie i sortowanie codziennej poczty,

· Utrzymanie bezpieczeństwa biura poprzez przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i kontrolowanie dostępu przez recepcję (monitorowanie dziennika, wydawanie identyfikatorów dla gości),

· Dbanie o dostępność lockersów (szafek dziennych i tych przypisanych na stałe),

· Prowadzenie rejestrów zgodnie z bieżącymi potrzebami, takich jak rejestr wypożyczeni, rejestr sprzedaży sprzętu biurowego pracownikom firmy itp.

· Wykonywanie innych urzędniczych obowiązków recepcjonisty, takich jak segregowanie, fotokopiowanie, przepisywanie i inne biurowe prace zlecone

Wymagania :

· Biegła znajomość pakietu Microsoft Office Suite ,

· Praktyczne doświadczenie z urządzeniami biurowymi (np. drukarkami),

· Profesjonalne podejście,

· Komunikatywność ,

· Zdolność do bycia zaradnym i proaktywnym, gdy pojawiają się problemy,

· Dobre umiejętności organizacyjne,

· Umiejętności wielozadaniowości i zarządzania czasem, z umiejętnością ustalania priorytetów zadań,

· Język angielski - minimum B1.

Oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Możliwość rozwoju

· Prywatną opiekę medyczną.

· Benefity w ramach funduszu socjalnego.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers