AMVETS Jobs

Job Information

Unilever CUSTOMER STARTEGY & PLANING SENIOR SPECIALIST in Warsaw, Poland

OPIS STANOWISKA

  • Ogłoszenie dotyczy stanowiska w dziale Trade Marketingu w kategorii kosmetycznej

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie trade marketingowe w kanale nowoczesnym (klienci kanału dyskontowego & eCommerce)

    KLUCZOWE OBOWIĄZKI I ZADANIA

  • Przygotowanie miesięcznych planów trade marketingowych oraz narzędzi i aktywności dopasowanych do specyfiki i oczekiwań Klientów

  • Tworzenie długofalowej strategii promocyjnej dla kanału Dyskontowego i eCommerce w oparciu o design for channel (w tym rekomendacje dotyczące : portfolio, cen, mechanizmów promocyjnych)

  • Tworzenie nowych, efektywnych narzędzi promocyjnych od konceptu, kreacji po post-ewaluację w celu zwiększenia sprzedaży, profitu firmy oraz udziałów rynkowych marek UL

  • Ścisła współpraca i koordynacja zadań pomiędzy działami marketingu, planowania, sprzedaży i POS

  • Regularna analiza trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Tworzenie prezentacji tradowych i materiałów pomocniczych dla Działu Sprzedaży

  • Uczestnictwo w spotkaniach z Klientami (prezentacja planów promocyjnych i strategii Firmy)

  • Efektywna kontrola nad powierzonymi budżetami (promocyjnym, repackowym, POSM)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale trade marketingu

  • Nastawienie na klienta i wiedza na temat potrzeb konsumenckich

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i prezentacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

  • Umiejętność budowania relacji z Klientami / Partnerami zewnętrznymi Firmy

  • Wymagana zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Power Point)

Oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy

  • Świetną okazję do nauki i dalszego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (pakiet sportowy, opieka medyczna, sklepik firmowy)

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop/telefon)

  • Hybrydowy model pracy (2 dni w biurze, 3 dni do wyboru)

    Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bring ing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Job Category: Customer Development

Job Type: Shopper & Customer Marketing Specialist_Discounts

Industry: UnileverExperiencedProfessionals

DirectEmployers