AMVETS Jobs

Job Information

RTX Corporation Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Administracji w Dziale Komunikacji - staż in Rzeszów, Poland

Date Posted:

2024-02-13

Country:

Poland

Location:

Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Position Role Type:

Unspecified

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Administracji w Dziale Komunikacji - staż

Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami. Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie tekstów, tworzenie artykułów prasowych oraz relacji fotograficznych i filmowych

  • tłumaczenie krótkich tekstów POL-ANG, ANG-POL

  • kontakt z dostawcami z zakresu, poligrafii, eventów, multimediów, upominków reklamowych, reklamy tradycyjnej oraz ambient

  • wsparcie przy organizacji eventów firmowych

  • pomoc w organizowaniu spotkań firmowych, rezerwacji zasobów, sporządzaniu dokumentacji fotograficznej

  • administrowanie zamówieniami w SAP

  • wystawianie wniosków Workflow, Webcon, HelpDesk

  • administracja programu „Walizka ambasadorów marki – Pochwal się swoim miejscem pracy”

  • zarządzanie magazynem materiałów reklamowych

  • administracja biura

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Marketing, Socjologia, Administracja, Filologia

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • umiejętność pracy w zespole

  • kreatywne myślenie, odpowiedzialność

  • zaangażowanie i chęci do samorealizacji

  • znajomość pakietu Office

  • mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż

  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań

  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy

  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej

  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu

  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym są: 1. Pratt &Whitney Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie, adres: ul. Hetmańska 120,35-078 Rzeszów, Polska oraz 2. Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów, Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

DirectEmployers