AMVETS Jobs

Job Information

RTX Corporation Młodsza Operatorka / Młodszy Operator stanowisk manualnych in Rzeszów, Poland

Date Posted:

2024-03-19

Country:

Poland

Location:

Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Position Role Type:

Unspecified

Nie jesteśmy romatykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney. Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac manualnych w zakresie np. polerowania, spawania, operacji ślusarskich

  • zachowanie zgodności prac z technologią

  • zachowywanie wszelkich procedur (jakościowych, BHP)

  • obsługę sprzętu pomiarowego

  • generowanie pomysłów umożliwiających usprawnienia procesów

  • udział w wymaganych szkoleniach

    Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • zdolności manualne

  • zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji

  • sumienność i dokładność

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i czterobrygadowym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy maszynach

    Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a praca w branży lotniczej to Twój cel – zaaplikuj, a my przygotujemy Cię do pracy na tym stanowisku .

To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę

  • premia kwartalna – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów

  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną w wysokości 5 % wynagrodzenia brutto

  • wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

  • jesteśmy fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni

    RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

DirectEmployers