AMVETS Jobs

Job Information

ePac Flexible Packaging Pracownik produkcji - Production Worker in Paterek, Poland

Wprowadzenie do firmy

Kim więc jesteśmy?  ePac jest producentem opakowań foliowych drukowanych w technologii cyfrowej. Czynniki sukcesu ePac to nowoczesne technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń.  Jesteśmy nastawieni na technologię i rozwiązania.  Naszą misją jest pomaganie małym markom w uzyskaniu obecności wielkiej marki.

 Nasze podstawowe wartości to;

  • Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta.

  • Pomagać naszym klientom w rozwoju

  • Wspieranie społeczności i lokalnych firm, które obsługujemy.

  • Opracowywanie zrównoważonych rozwiązań

    Opis stanowiska

    Szukasz postępowej i dynamicznej firmy?  W takim razie ePac Polska może być miejscem dla Ciebie.

    Obecnie powiększamy nasz zespół produkcyjny.  Poszukujemy operatorów maszyn zgrzewających worki oraz ich asystentów. Wybrani kandydaci rozpoczną u nas pracę jako pracownicy produkcyjni i będą szkolić się u nas przez maksymalnie 6 miesięcy, zanim zostaną przydzieleni do odpowiedniej roli.

    Nasi operatorzy ustawiają i obsługują nasze maszyny do produkcji woreczków, które przekształcają laminowane folie w woreczki.

    Nasi asystenci ds. woreczków wspierają naszych operatorów ds. woreczków w ich obowiązkach i pakują wykonane woreczki do wysyłki do klienta.

      Twój zakres obowiązków

  • Zachowanie zgodności ze wszystkimi zasadami systemu jakości firmy, procedur i praktyk, w tym procedur bezpieczeństwa i porządku

  • Przeczytanie specyfikacji wyrobu i ustawienie maszyny zgodnie ze specyfikacja

  • Czyszczenie i konserwacja sprzętu

  • Obserwowanie pracy maszyny, wprowadzanie poprawek

  • Przeprowadzanie wymaganych testów jakościowych na wyprodukowanych produktach.

  • Wykonywanie drobnych czynności konserwacyjnych maszyny, takich jak wymiana materiału teflonowego czy struna.

  • Dokładnie i terminowo wypełniać wymaganą dokumentację, w tym raporty produkcyjne.

  • Przygotowywanie opakowań wtórnych, tworzenie i rejestrowanie etykiet opakowań, pakowanie gotowego produktu.

  • Przedstawianie zaleceń nadzorowi i kierownictwu w celu poprawy produkcji pod względem wydajności i przepływu pracy.

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy i zgłaszanie wszelkich niebezpiecznych warunków pracy do kierownika produkcji.

  • Uczestniczenie w bieżących szkoleniach i wspieranie środowiska ciągłej poprawy jakości.

  • Wspieranie innych części produkcji zgodnie z wymaganiami, w tym cięcia wzdłużnego i laminowania. wymagane, w tym cięcie wzdłużne i laminowanie.

    Nasze wymagania

    WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Zdolność do rozumienia i stosowania się do ustnych i pisemnych instrukcji

  • Zdolność do podjęcia odpowiedzialności za pracę, a także pracy w zespole

  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej

  • Koordynacja manualna.

  • Zdolność do bezpiecznej pracy w pobliżu działających maszyn

  • Ręczne przenoszenie i podnoszenie

    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ EDUKACJA

  • Preferowane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.

  • Podstawowa wiedza na temat elastycznych folii opakowaniowych będzie dodatkową zaletą

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    To Oferujemy

    Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się, dynamicznej, skoncentrowanej na ludziach firmy.  Z siedzibą w Paterku, ePac Polska jest częścią szerszej Globalnej organizacji.

    Praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

    System zmianowy,

    6.00-14.00,

    14.00-22.00,

    22.00-6.00,

    w tym 30 minut płatnej przerwy.

    Wynagrodzenie początkowe 4 300 - 5500 PLN brutto miesięcznie.

    Dodatek zmianowy płatny za nocne zmiany .

Powered by JazzHR

DirectEmployers