AMVETS Jobs

Job Information

CBRE Receptionist in Lodz, Poland

Receptionist

Job ID

157277

Posted

07-Mar-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Lodz - Lodzkie - Poland

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad systemem FMP w zakresie koordynowania i monitorowania zleceń dla lokalizacji Łódź oraz wsparcie dla pozostałych lokalizacji w regionie. Obsługa zgłoszeń i usterek za pomocą dedykowanych narzędzi informatycznych, w tym kontrola zgłoszeń przychodzących w systemie i mailowo, procedowanie złożonych zgłoszeń poprzez ich przypisanie i skierowanie do konkretnych osób, serwisów, etc, a także pełny nadzór nad prawidłowością działania systemu zgłaszania usterek i pozostałych kwestii oraz terminowością wykonywania i zamykania zgłoszeń, zgodnie z ustalonymi wskaźnikami KPI.

  • Obsługa klienta zewnętrznego, w tym: witanie gości i informowanie ich o procedurze zachowania w przypadku sytuacji awaryjnych (procedura ewakuacji) oraz o konieczności rejestracji sprzętów elektronicznych, wręczanie ulotek o bezpieczeństwie oraz innych materiałów informacyjnych i promocyjnych, nadzór nad księgą gości (wpisane osoby odwiedzającej, wydanie identyfikatora, kontakt z osobą przyjmującą gości, po wizycie odbiór identyfikatora), przestrzeganie procedur dot. Gości i osób nieposiadających kart, wsparcie gospodarzy spotkań.

  • Odbieranie, wysyłanie, dekretacja przesyłek kurierskich i pocztowych zgodnie z obowiązującymi procedurami klienta

  • Nadzór nad szatniami męską oraz damską, w tym prowadzenie zestawień użytkowników oraz ilości wydanych i wolnych szafek i ich kwartalna aktualizacja, administracja kluczami, nadzór nad dorabianiem, w tym kontrola zwrotu kluczy przez osoby odchodzące z pracy (pracownicy klienta jak i agencyjni)

  • Przygotowywanie prezentacji, plakatów, informacji etc. dla wewnętrznych potrzeb działu FM oraz innych, w zależności od potrzeb i dyspozycji przełożonego

  • Tworzenie wewnętrznych procedur i nadzór nad ich aktualizacją, w obszarze wymaganym przez klienta

  • Odbieranie połączeń telefonicznych i przełączanie rozmów do odpowiednich osób / jednostek

  • Obsługa skrzynki mailowej, w tym procedowanie otrzymanych wiadomości

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Odpowiedzialność

  • Bardzo dobra prezencja, w tym przestrzeganie dress codu – wymagany strój formalny, tzw. business w tym odpowiednie obuwie,

  • Obsługa komputera oraz pakietu Microsoft

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność udzielania pierwszej pomocy potwierdzona przeprowadzonym szkoleniem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Pracę na okres tymczasowy – 12 miesięcy

  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku (6:00-14:00 / 10:00-18:00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers