AMVETS Jobs

Job Information

RTX Corporation Partner, Finance in Kalisz, Poland

Date Posted:

2024-02-29

Country:

Poland

Location:

Elektryczna 4a, Kalisz 62-800, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Nie jesteśmy romantykami , ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney .

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu pona d 6 000 pracowników w Polsce .

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego osobom z obszaru operacyjnego z zakresu analiz kosztowych i wycen produktu

  • analiza trendów kosztów operacyjnych i odchyleń od planu i ich omawianie z obszarem produkcyjnym

  • aktywna współpraca z działami planowania finansowego w zakresie opracowania prognoz kosztu wytworzenia

  • sporządzanie analiz na potrzeby biznesu

  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz

  • analiza opłacalności inwestycji

Nasze wymagania:

  • praca hybrydowa wymaga obecności minimum 3 dni w biurze

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, ekonometria, matematyka

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale finansowym

  • znajomość podstaw rachunkowości (szczególnie w powierzonym obszarze) oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce

  • znajomość metod oceny projektów inwestycyjnych oraz oceny powdrożeniowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne

  • dobra organizacja pracy, również pod presją czasu i ustalania priorytetów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, samodzielność i terminowość

    Mile widziane:

  • znajomość aplikacji: Power Apps, Lista SharePoint, Power BI, VBA

  • umiejętności liderskie

    To oferujemy:

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę

  • premi ę kwartaln ą – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów

  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną

  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy , że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni.

  • przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwukołowców”

    RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

DirectEmployers