AMVETS Jobs

Job Information

Upstone Materials Elektryk / Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych in Głogów Małopolski, Poland

Elektryk / Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych

Data:3 kwi 2024

Lokalizacja: Głogów Małopolski, Podkarpackie, PL, 36-060

Firma: Colas

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Główne obowiązki

• obsługa wytwórni mas bitumicznych

• produkcja mieszanki mineralno-asfaltowej (MMA)

• nadzór nad procesem produkcji mieszanek mineralno-bitumicznych,

• kontrola i dbałość o należyty stan urządzeń, serwis, konserwacja i naprawy bieżące

• raportowanie sytuacji na produkcji

• sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej

• współpraca z zespołem

• przestrzeganie zasad BHP

Profil

• preferowane wykształcenie techniczne: elektryk lub automatyk

• uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

• uprawnienia do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA) będą miłym atutem

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • nagrodę roczną

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • naukę języków obcych

  • dodatek świąteczny

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

DirectEmployers