AMVETS Jobs

Job Information

CBRE Receptionist in Gdansk, Poland

Receptionist

Job ID

146981

Posted

15-Dec-2023

Service line

GWS Segment

Role type

Part-time

Areas of Interest

Administrative

Location(s)

Gdansk - Pomorskie - Poland

Recepcjonista na zastępstwo

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta pracownikom obiektu i ich gościom

  • Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych oraz wsparcie przy organizacji eventów

  • Zapewnienie sprawnej współpracy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi oraz dostawcami usług

  • Dbałość o odpowiedni obieg korespondencji

  • Rejestracja gości, rezerwacja taksówek dla gości i personelu

  • Odpowiedzialność za standardy wizualne recepcji i wszystkich powiązanych obszarów

  • Inne obowiązki związane z bieżącym funkcjonowaniem biura

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywność, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera, łatwe przyswajanie nowych technologii

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów oraz wykonywania kilku zadań jednocześnie (multi-tasking)

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w charakterze pracy na zastępstwo

  • Możliwość rozwoju

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers