AMVETS Jobs

Job Information

TE Connectivity MAINTENANCE MECHANIC II in BYDGOSZCZ, Poland

MAINTENANCE MECHANIC II

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Dział: Techniczny

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4/Aleksandra Krzywca 2

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów i napraw,

  • wykonywanie remontów i usuwanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na Wydziale,

  • rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazie SAP,

  • zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,

  • inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników,

  • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe (preferowane elektryczne, elektromechechaniczne, elektroniczne),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • wiedza z zakresu budowy maszyn,

  • zdolności analityczne oraz techniczne,

  • umiejętności diagnozy i rozwiązywania problemów technicznych,

  • opanowanie, poczucie odpowiedzialności i dobra organizacja pracy,

  • pozytywne nastawienie i komunikatywność,

  • chęć do rozwoju w obszarze technicznym.

Mile widziane

  • studenci kierunków technicznych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (praktyki, staże),

  • uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Premię kwartalną

  • Platformę MyBenefit (szeroka gama benefitów wybieranych według własnych preferencji m.in. kina, teatry, podróże, zakupy, sport, w tym Karta Multisport)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków rodziny

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)

  • Dofinansowanie do okularów

  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach

  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Stanowisko jest ulokowane na poziomie 6.

Location:

BYDGOSZCZ, KP, PL, 85-059

City: BYDGOSZCZ

State: KP

Country/Region: PL

Travel: Less than 10%

Requisition ID: 110281

Alternative Locations:

Function: Manufacturing

TE Connectivity and its subsidiaries, affiliates, and operating units (collectively, the "Company") is committed to providing a work environment that prohibits discrimination on the basis of age, color, disability, ethnicity, marital status, national origin, race, religion, gender, gender identity, sexual orientation, protected veteran status, disability or any other characteristics protected by applicable law or regulation.

DirectEmployers