AMVETS Jobs

Job Information

Siemens Test engineer - SPA in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 412225

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: Az Obstacle Detection egy vasúti akadályfelismerő rendszer, ami több szenzor segítségével folyamatosan pásztázza a vonat haladási irányában lévő objektumokat és jelez, ha az objektum a vonat űrszelvényébe vagy elsodrási zónájába esik. Ez a projekt az önvezető vasút kifejlesztésének irányába megtett egyik legfontosabb lépés.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Tesztelési folyamatok és tesztelési stratégia optimalizálása, betartása.

  • Tesztkörnyezetek felügyelete.

  • Tesztelői csapat támogatása és reprezentálása.

  • Rendszertesztelés, funkcionális szoftvertesztelés.

  • Pályamenti tesztek a vonaton, terepen.

  • Rendszerintegráció támogatása.

  • Rendszerkövetelmények analízise.

  • Szoros együttműködés fejlesztői és tesztelői csapatokkal (magyar és német oldalon).

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel informatikai területen.

  • Van legalább 3 év szoftvertesztelői tapasztalatod és megszerezted a ISTQB Foundation Level minősítést.

  • Jártas vagy az alábbi technológiák használatában: Git, Docker és Linux.

  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvismerettel rendelkezel.

  • Nyitott vagy a német nyelv elsajátítására, melyre az általunk szervezett nyelvtanfolyamon lenne lehetőséget.

  • Proaktivitás, kitartás és kritikus szemléletmód jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • Tudsz németül.

  • Van tapasztalatod vasútipari vagy biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében.

  • Robotic operating system (ROS) ismeretével rendelkezel.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

DirectEmployers