AMVETS Jobs

Job Information

Kuehne+Nagel Szállítmányozási adminisztrátor in Budapest, Hungary

Érdekel a közúti szállítmányozás, de nem tudod hol kezdd? Ez a lehetőség neked szól!

A pozíció leírása

Ebben a kétműszakos pozícióban a közúti szállítmányozási csapatot fogod támogatni különböző adminisztratív feladatokkal.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A rendszámok frissítése az EKÁER rendszerben

  • Vámkezeléshez szükséges dokumentumok bekérése, összeállítása

  • Számlázás

  • A közúti szállítmányozási csapat adminisztratív támogatása #LI-KP1

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • MS Office alkalmazások ismerete

  • A logisztikai és/vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Műszakos munkarend vállalása (hétköznaponként, délelőttös és délutános) #LI-KP1

Miért érdemes minket választani?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is, de az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.

DirectEmployers