AMVETS Jobs

Job Information

Takeda Pharmaceuticals Minőségirányítási asszisztens (Budapest Lurdy) in Budapest, Hungary

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that the information I provide in my application will be processed in line with Takeda’s Privacy Notice and Terms of Use . I further attest that all information I submit in my employment application is true to the best of my knowledge.

Job Description

A BioLife plazmaközpontok a Takeda biogyógyszeripari vállalat részeként működnek. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása a gyógyszergyártáshoz.

Budapesten a Lurdy bevásárlóközpontban lévő centrumunkba

keresünk napi 10 órás munkaidő-beosztással, szombati munkavégzéssel (heti 40 órában)

Minőségirányítási Asszisztenst

Főbb feladatok:

  • Minőségügyi adatgyűjtés, adatelemzés és ellenőrzés

  • Auditokon való részvétel

  • Oktatásokkal kapcsolatos nyilvántartások vezetése

  • A centrumban zajló folyamatok minőségügyi ellenőrzése

  • Dokumentumok naprakész vezetése és kiadása

  • Vásárolt anyagok minőségügyi kezelése

  • Kivizsgálásokban és intézkedésekben történő részvétel

  • Archiválás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Tapasztalat a minőségbiztosítás területén (előny: egészségügyi szektorban, gyógyszeriparban szerzett tapasztalat)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Angol nyelvtudás előny

  • Elhivatottság a minőségbiztosítás, a szakma iránt

  • Precizitás, terhelhetőség, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá

  • Éves teljesítményarányos bónusz

  • 3 hónap próbaidő után:

  • havonta nettó 25.000,-Ft cafeteria (OTP SZÉP kártya) juttatás

  • Medicover Egészségbiztosítási szolgáltatás nyújtása

  • Kiemelkedő munkakörülmények

  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Mindennapi motivációnk az a tudat, hogy a plazmát nem lehet mesterségesen előállítani, és munkánkkal jelentősen hozzájárulunk az életmentő terápiák iránti egyre növekvő igény kielégítéséhez.

Emberség, teljes élet!

Csatlakozz a BioLife csapatához!

https://youtu.be/pr6hxDIvrgk (https://urldefense.com/v3/__https:/youtu.be/pr6hxDIvrgk__;!!KDurfCY!7z1lEyu66XWkrTK25snYUgNocx54RiuRTgoCWkWZ7hfRQl5zxCXU8dIryfXl9Tf4NBzlGgH38eukjgFInHIWd4YadIGgLqdIjX8g7jzN_zuxIg$)

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com a tárgyban ”Minőségirányítási asszisztens – Lurdy” megjelöléssel.

Locations

HUN - Budapest Lurdy

Worker Type

Employee

Worker Sub-Type

Regular

Time Type

Full time

DirectEmployers