AMVETS Jobs

Job Information

CBRE Jr. SPV Accountant in Budapest, Hungary

Jr. SPV Accountant

Job ID

144997

Posted

29-Feb-2024

Service line

Advisory Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Accounting/Finance

Location(s)

Budapest - Budapest - Hungary

Feladatok:

  • Bejövő számlák és egyéb pénzügyi bizonylatok könyvelése a senior könyvelő felügyelete alatt

  • Részvétel kifizetési megbízások, utalások előkészítésében a banki rendszerben

  • Bankkivonatok könyvelése napi szinten

  • Házi pénztár kezelése, annak teljes körű könyvelése

  • Mindenféle üzleti tranzakció főkönyvi könyvelése a vezető segítségével

  • Az analitikus könyvelés és a főkönyv rendszeres egyeztetése

Elvárások:

  • 1-2 év könyvelési tapasztalat

  • Középfokú szakirányú képzettség

  • Precíz munkavégzés

  • Monotonitás tűrés

  • Csapatjátékos

  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Bármilyen könyvelőprogram ismerete

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Home office lehetőség a próbaidő után

  • Kulturált, biztonságos munkakörnyezet

  • Fiatalos, vidám, összetartó csapat

  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Egészségügyi juttatás

  • SZÉP-kártya juttatás

  • Egész éves engagement programok

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers